Buganvilias Quepos No 1 Con Aire Acondicionado
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Buganvilias Quepos No 1 Con Aire Acondicionado appartementen bieden de nabijheid van toeristische attracties zoals Super Jordix, gelegen op 5 minuten lopen.
De jachthaven Pez Vela ligt op ongeveer 1 km verwijderd van dit appartement.
Gasten die verblijven in deze accommodatie kunnen genieten van het gemak van badlakens in de badkamer. Er is ook een douche.
Ervaar ultiem comfort in de keuken van Buganvilias Quepos No 1 Con Aire Acondicionado appartement, voorzien van koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei. Parada Quepos busstation is stappen van het appartement.
- Locale bezienswaardigheiden
- Plaza Quepos281 km
- Iglesia de la Inmaculada Concepcion de Maria478 km
- Pali266 km
- Republik Club528 km
- UNED - Centro Universitario Quepos368 km
- Testigos de Jehova214 km
- Centro Comercial La Garza541 km
- El Gran Escape534 km
- Super Jordix282 km
- Cementerio Viejo553 km
- Luchthavens
- Vliegveld Quepos5 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Toegangssleutel
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Buganvilias Quepos No 1 Con Aire Acondicionado appartement.
Gasten van Buganvilias Quepos No 1 Con Aire Acondicionado appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Parque Nahomi, op 25 minuten loopafstand vandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de jachthaven Pez Vela (1 km) en het Nationaal Park Manuel Antonio (4 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Buganvilias Quepos No 1 Con Aire Acondicionado appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 5 minuten lopen om van Buganvilias Quepos No 1 Con Aire Acondicionado appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Buganvilias Quepos No 1 Con Aire Acondicionado appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Buganvilias Quepos No 1 Con Aire Acondicionado appartement is $45. - ❓
Wat is precies de grootte van Buganvilias Quepos No 1 Con Aire Acondicionado appartement?
Buganvilias Quepos No 1 Con Aire Acondicionado appartement bestaat uit 60 vierkante meter.